T215HVN05.1 CELL

| paneeli Malli | T215HVN05.1 CELL |
|---|---|
| paneeli Brand | AUO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,21.5 inch, 1920×1080 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| T215HVN05.1 CELL Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Pixel Format | 1920(RGB)×1080 [FHD] |
| kokoonpano | RGB Vertical Stripe |
| Aktiivinen alue | 476.64(H)×268.11(V) mm |
| Outline Dim. | 486.864(H)×278.386(V) ×1.41(D) mm |
| Bezel Area | - |
| hoito | Antiglare, Hard coating (3H) |
| luminanssi | 0 cd/m² |
| kontrastisuhde | 3000:1 (Typ.) (TM) |
| Katso suunta | Symmetry |
| Vasteaika | 13/5 (Typ.)(Tr/Td) |
| Katselukulma | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| Käyttötapa | VA, Normally Black, Transmissive |
| Levyn paksuus | 0.50+0.50 mm |
| läpäisykyky | - |
| Tuki väri | 16.7M 72% (CIE1931) |
| Valonlähde | No B/L |
| Paino | TBD |
| Ruudunpäivitysnopeus | 60Hz |
| Kosketusnäyttö | Without |
| Liitännätyyppi | 30 pins LVDS (2 ch, 8-bit) , Connector |
| Virtalähde | 5.0V (Typ.) |
| ympäristö | Operating Temperature: 0 ~ 50 °C ; Storage Temperature: -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com on AUO T215HVN05.1 CELL: n erikoisjäätelöiden jakelija.
AUO T215HVN05.1 CELL ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
AUO T215HVN05.1 CELL: n pdf-lomakkeessa tai AUO T215HVN05.1 CELL: n tai muiden AUO-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous AUO T215HVN05.1 CELL-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
AUO T215HVN05.1 CELL ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
AUO T215HVN05.1 CELL: n pdf-lomakkeessa tai AUO T215HVN05.1 CELL: n tai muiden AUO-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous AUO T215HVN05.1 CELL-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "T215HVN05.1 CELL"
- AUO T215HVN05.1 CELL
- T215HVN05.1 CELL-lomake
- T215HVN05.1 CELL-kuva
- T215HVN05.1 CELL hinta
- T215HVN05.1 CELL-jakelija

